top of page
kontakt.jpg

Musikcafé After Eight r.f.

Isokatu 6

68600 Pietarsaari

Tel.: +358 44 7816 512

Sähköposti: cafe@aftereight.fi

IBAN: FI79 5567 0720 1790 47
BIC: OKOYFIHH

mecki.jpg

Mecki Andersson

Toiminnanjohtaja

mecki@aftereight.fi

beni.jpg

Beni Edström

Yhdistyksen puheenjohtaja

beni@aftereight.fi

elin.jpg

Elin Härmälä

Talous

elin@aftereight.fi

sofia.jpg

Sofia Jansson

Keittiö 

kok@aftereight.fi

anitha.jpg

Anitha Björknäs-Flinck

Keittiö

kok@aftereight.fi

lina.jpg

Lina Skata

Keittiö

kok@aftereight.fi

tessa.jpg

Therese Eriksson

Keittiö

kok@aftereight.fi

mimmi.jpg

Mimmi West

Kahvila

cafe@aftereight.fi

eva.jpg

Eva Sandström

Café

cafe@aftereight.fi

anton.jpg

Anton Back

Café

cafe@aftereight.fi

ia.jpg

Ia Wingren

AE Verstas

ia@aftereight.fi

johanna.jpg

Johanna Forsman

AE Verstas

johanna@aftereight.fi

mia.jpg

Mia Sundström

AE Verstas

mia@aftereight.fi

stefan2.png

Stefan Forsman

AE Verstas

stefan@aftereight.fi

anders.jpg

Anders Kackur

MediaLab

anders@aftereight.fi

lenita.jpg

Lenita Benton

AE Start!

lenita@aftereight.fi

camilla.jpg

Camilla Sjöskog

Etsivä nuorisotyö ja ruotsinkielisen etsivän nuorisotyön koordinaattori

camilla@aftereight.fi

044 705 4678

ida2.jpg

Ida Westerlund

Etsivä nuorisotyö

E-post: ida@aftereight.fi

Tel.: 044 747 6968

sari.jpg

Sari Backlund

Etsivä nuorisotyö

sarib@aftereight.fi

044 781 6115

pamela.jpg

Pamela Lundberg

Etsivä nuorisotyö

pamela@aftereight.fi

044 781 6513

bottom of page